BEservis.com

Her serviste İyi hizmet eşittir Mutlu müşteriler

Vizyon

Türkiye ‘nin beyaz eşya servis, bakım ve onarım sektöründe lider firması olma hedefiyle, müşteri memnuniyetini odak noktamız olarak belirliyoruz. Yenilikçi, güvenilir ve sürdürülebilir çözümlerle sektörde öncü olacak, güvenilirliğimiz ve kalitemizle müşterilerimizin ilk tercihi olmayı amaçlıyoruz. Sloganımız ” Her serviste İyi hizmet = Mutlu müşteriler “.
beyaz eşya teknik servis-BESERVIS

Misyon

Müşilerimize en üst düzeyde hizmet sunarak güvenilirliğimizi pekiştirmek; alanında uzmanlaşmış kadromuzla kaliteli ve zamanında hizmet vermeyi ilke edinerek servis hizmetlerini en üst seviyede tutmak. Çalışanlarımızın sürekli gelişimini destekleyerek beyaz eşya servis sektöründe sürdürülebilir bir kadro elde etmek ve etik değerlere bağlı kalarak toplum ve çevre dostu bir firma olmak.

Hakkımızda

Beyaz eşyalar, modern yaşamın vazgeçilmez unsurlarından biridir. Evlerimizde, günlük hayatımızı kolaylaştıran ve konforumuzu artıran birçok işlevi yerine getirirler. Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima ve benzeri cihazlar yaşamımızın her aşamasında bize yardımcı olur. 

Yaşamımızı kolaylaştıran beyaz eşya ürünleri buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, fırın, kombi, klima ve bu makinelerin tamir , servis , bakım ve onarımı hayatımızda her geçen gün daha önemli olmaktadır. 20 yıllık teknoloji ve bilgi işlem sektöründeki bilgi, birikim ve tecrübemizi beyaz eşya sektörünün akıllı makine, teknoloji bağlantıları, kablosuz ağ ve yapay zeka kullanımı gibi alanlarda geliştirmeleri sonucunda beyaz eşya servis, bakım ve onarımı alanında faaliyet göstermemizin ve sektöre katkı sağlamamız gerektiğini ortaya çıkarmıştır.

Özetle , beyaz eşya servis sektörüne 20 yıllık teknolojik birikimimiz ile farklı ve yüksek standardlarda hizmet vererek , güvenilir servis sağlamak ve mutlu müşteriler ortaya çıkartmayı hedefliyoruz.

Saygılarımızla BEservis.com yönetimi

Ustasına Danış

Aklınızdaki soruları ücretsiz olarak danışabilirsiniz. Hemen arayın

BEservis.com

Her serviste İyi hizmet eşittir Mutlu müşteriler

Scroll to Top
Servis Çağır