LG Servisi

Garantili LG Servisi ; Müşterilerimize sunduğumuz uygun fiyatlarla, hızlı servis ve kaliteli servis hizmeti ile daima müşterilerinin memnuniyetini ön planda tutan BEservis kalitesi bölgede kendini en iyi şekilde kanıtlamıştır. Tamamen müşteri memnuniyeti odaklı olarak çalışan BEservis, müşterilerinin evlerine kadar hizmetini sunmaktadır. Bölgenin yer yerine hizmetini kolaylıkla sunan LG Servisi, en hızlı ve en güvenli bir şekilde hizmetini gerçekleştirmektedir.

LG Servisi Hizmetlerimiz

Personellerimiz araçları ile ana bayinin yönlendirmesi sonucunda ana bayinin verdiği adrese anında ulaşır. Personellerimizin kullandığı araçlar her türlü servis malzemesine sahiptir. Herhangi bir aksilik çıkması durumunda başka personellerimiz bulunduğunuz bölgeye gönderilerek işinizi aksatmadan servis hizmetini en hızlı şekilde gerçekleştirir.

Servisimiz bulunduğunuz bölgede hizmetini bakım ve onarımını gerçekleştirdikten sonra da müşterisi ile de iletişim halindedir. Hijyen kurallarına da dikkat eden BEservis, sonrasında da memnun kalacağınız hizmeti sizlere sunmaktadır. Ayrıca servisimizde çalışan personeller uzun yıllardır bizimle çalışan elemanlarımız olduğu için deneyim sahibidirler.

En Hızlı ve En Güvenilir LG Servis Hizmeti

Garantili servis hizmeti konusunda onarım ve bakım sırasında nelere ve nasıl dikkat etmesi gerektiğini bilirler. Servisimiz tarafından takılan ürünler orijinal parçalar olup sıfır malzemelerdir. Servisimizin verdiği hizmetten memnun kalmamanız için hiç bir sebep yoktur.Bundan dolayı doğru adrestesiniz diyoruz.Profesyonel ekibi, hızlı ve güvenilir hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktayız. BEservis, beyaz eşyalarınızın uzun ömürlü ve sorunsuz bir şekilde kullanımını sağlamaktadır.Kısaca söylemek gerekirse doğru adrestesiniz.

LG Electronics Resmi web sitesi : https://www.lg.com.tr/

sakarya-lg-servis
sakarya-lg-servis

Teknik Servis LG

  • LG Beyaz Eşya Servisi
  • LG Fırın Servis
  • LG Buzdolabı Servisi
  • LG Derin Dondurucu Servis
  • LG Çamaşır Makinesi Servisi
  • LG Bulaşık Makinesi Servisi
  • LG Elektrikli Süpürge Servis
  • LG Servis
  • LG Kombi Servis

Telefon numaramız : 0 532 778 56 88

WhatsApp hattımız  : 0 532 778 56 88

 

 

 

SERVİS VERDİĞİMİZ BEYAZ EŞYA MARKALARI
Altus Hoover Regal
Arçelik Hotpoint Samsung
Ariston Indesit Seg
Beko LG Siemens
Bosch Profilo Vestel

SERVİS VERDİĞİMİZ İLLER
( SERVİSLERİMİZ ÜLKE GENELİNDE HIZLA YAYILMAYA DEVAM EDİYOR)
  Balıkesir  
  Bilecik  
  Düzce  
  Sakarya  
     

Beyaz eşya , beyaz eşya bakımı , beyaz eşya onarımını içeren. Ayrıca beyaz eşya temizliği gibi bilgileri içeren blog sayfamızı ziyaret ediniz.

Blog sayfamızda hem beyaz eşyanızın günlük bakımlarını hemde uzun ömürlü olması için püf noktaları okuyabilirisniz.

Makalelerimizde Beyaz Eşya Satın Alırken Bilinmesi Gereken Püf Noktalar. Zaman zaman karşılaşılan yanlış kullanımlar.

Bunun yanında beyaz eşya markalarının kampanyaları gibi konuları okuyabilirsiniz.

Scroll to Top
Servis Çağır